28. schůze, 122. hlasování, 9. února 1995, 12:00
Odpověď př. vl. Klause na inter. posl. Bláhy
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 106 | Je třeba: 54
A Ano: 55 | N Ne: 30 | 0 Nepřihlášen: 94 | Z Zdržel se: 21 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 10)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- 0 Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- N Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- 0 Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- N Pavel Seifer
- 0 Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- N Zdeněk Trojan
- N Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3)
- A Marek Benda
- N Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- Z Ladislav Body
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- Z Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- Z Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- 0 Jaroslav Sýkora
- 0 Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- N Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 9)
- 0 Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- A Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- A Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 2)
- X Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- N Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- 0 René Hába
- N Jiří Haringer
- 0 Josef Holub
- N Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- 0 Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- X Jan Vik
- N Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2)
- Z Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- X Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- N Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- N Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- N Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- A Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- N Jaroslav Unger
- N Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- 0 Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- 0 Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- X Petr Brodský
- N František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- 0 Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- Z Hana Lagová
- 0 Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- N Miroslav Řezníček
- X Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- Z Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 22Z Zdržel se: 6)
- A Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- 0 Vojtěch Čechák
- N Václav Čundrle
- Z Jiří Drápela
- 0 Tomáš Fejfar
- N Václav Grulich
- 0 Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- Z Antonín Hrazdíra
- Z Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- X Jan Kasal
- Z Petr Kavan
- X Robert Kolář
- 0 Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- N Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- 0 Jaroslav Matějka
- 0 Dalibor Matulka
- N Gerta Mazalová
- 0 Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- 0 Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- 0 Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- N Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 12N Ne: 50 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 4)
- Z Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- N Robert Dostál
- N Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- 0 Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kašpárek
- 0 Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- 0 Josef Kubiš
- N Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- Z Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- N Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- A Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- 0 Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- N Svatomír Recman
- X Vítězslav Sochor
- Z Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- 0 Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- 0 Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 5 | 10 | 0 | 0 |
Středočeský | 22 | 6 | 3 | 10 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 0 | 9 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 5 | 4 | 11 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 8 | 6 | 10 | 2 | 0 |
Západočeský | 17 | 3 | 2 | 8 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 8 | 5 | 22 | 6 | 0 |
Severomoravský | 35 | 12 | 5 | 14 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 55 | 30 | 94 | 21 | 0 |