56. schůze, 38. hlasování, 23. května 2006, 19:56
Vl. n. zákona o evropské družstevní společnosti
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 158 | Je třeba: 80
A Ano: 33 | N Ne: 18 | 0 Nepřihlášen: 35 | M Omluven: 7 | Z Zdržel se: 107 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 14M Omluven: 1)
- Z Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Fischer
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- Z Miloš Kužvart
- Z Lenka Mazuchová
- Z Dagmar Mocová
- A Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- Z Petr Tluchoř
- M Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- Z Jan Vidím
- Z František Vnouček
- Z Ladislav Vomáčko
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- 0 Jan Bauer
- A Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Karel Kratochvíle
- Z Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- N Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9)
- 0 Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- Z Václav Grüner
- Z Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- Z Josef Švarcbek
- Z Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- Z Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Robert Kopecký
- Z Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- Z Vladimír Reiber
- Z Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 9M Omluven: 2)
- Z Marek Benda
- Z František Beneš
- A Petr Bratský
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- N Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- Z Tomáš Kádner
- N Svatopluk Karásek
- Z Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- M Martin Kocourek
- Z Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- N Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- N Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Andrej Grega
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- N Oldřich Němec
- A František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
- Z Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 13)
- Z Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- Z Pavol Kubuš
- Z Petr Lachnit
- Z Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- Z Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- Z Antonín Sýkora
- Z Hana Šedivá
- A Radim Turek
- N Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- M Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- A Miloš Titz
- Z Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 6)
- Z Milan Bičík
- A Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 13M Omluven: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- A Silva Černohorská
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- Z Michal Hašek
- Z Miloslav Kala
- M Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- Z Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Alexander Černý
- A Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- Z Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- 0 Ivo Vykydal
- M Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 9)
- Z Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- Z Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 3 | 1 | 4 | 14 | 1 |
Jihočeský | 12 | 1 | 1 | 4 | 6 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 0 | 1 | 9 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 0 | 4 | 7 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 5 | 5 | 9 | 2 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 2 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 6 | 3 | 1 | 13 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 0 | 3 | 6 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 2 | 5 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 3 | 0 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 1 | 7 | 13 | 1 |
Olomoucký | 12 | 3 | 1 | 2 | 5 | 1 |
Zlínský | 12 | 2 | 1 | 0 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 33 | 18 | 35 | 107 | 7 |