28. schůze, 63. hlasování, 8. února 1995, 10:40
Návrh Statutu stálé komise PS-st.vyznamenání
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 102 | Je třeba: 52
A Ano: 81 | N Ne: 3 | 0 Nepřihlášen: 98 | Z Zdržel se: 18 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 80 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 6)
- Z Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- 0 Václav Exner
- X Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- X Pavel Hirš
- Z Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- X Petr Lom
- A Ivan Mašek
- 0 Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- Z Zdeněk Vorlíček
- 0 Vratislav Votava
- 0 Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 2)
- 0 Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- X Ladislav Body
- 0 Jan Černý
- N Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- Z Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- 0 Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- N Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- 0 Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- X Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 1)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- 0 René Hába
- A Jiří Haringer
- A Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- 0 Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- 0 Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- 0 Jan Vik
- 0 Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 1)
- 0 Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- A Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Mandík
- 0 Václav Nájemník
- A Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- Z Jaroslav Štrait
- 0 Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- A Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- 0 František Brožík
- A Viktor Dobal
- 0 Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- 0 Hana Lagová
- Z Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 18N Ne: 10 Nepřihlášen: 19Z Zdržel se: 3)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- 0 Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- 0 Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Petr Kavan
- 0 Robert Kolář
- 0 Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- X Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- 0 Dalibor Matulka
- 0 Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- N Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- Z Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- 0 Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- 0 Jiří Uřičář
- Z Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 190 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 3)
- 0 Jaroslav Broulík
- 0 Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- A František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- Z Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- Z Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- Z Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- 0 Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 0 | 10 | 6 | 0 |
Středočeský | 22 | 8 | 1 | 11 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 1 | 8 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 6 | 0 | 15 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 11 | 0 | 14 | 1 | 0 |
Západočeský | 17 | 8 | 0 | 8 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 18 | 1 | 19 | 3 | 0 |
Severomoravský | 35 | 19 | 0 | 13 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 81 | 3 | 98 | 18 | 0 |