55. schůze, 143. hlasování, 21. dubna 2006, 09:12
Odpovědi členů vlády na písemné interpelace
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 149 | Je třeba: 75
A Ano: 39 | N Ne: 39 | 0 Nepřihlášen: 40 | M Omluven: 11 | Z Zdržel se: 71 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- 0 Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z Miloš Kužvart
- N Lenka Mazuchová
- Z Dagmar Mocová
- M Pavel Němec
- M Vlasta Parkanová
- N Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- Z František Vnouček
- N Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 6)
- A Jan Bauer
- A Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- N Karel Kratochvíle
- Z Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- Z Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- 0 Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- N Václav Grüner
- Z Ivana Levá
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- N Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- Z Květoslava Čelišová
- Z Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- Z Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- 0 Marek Benda
- Z František Beneš
- A Petr Bratský
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- A Václav Exner
- 0 Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- A Tomáš Kádner
- N Svatopluk Karásek
- N Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- Z Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- N Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- Z Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- M Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Andrej Grega
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- Z Oldřich Němec
- Z František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
- Z Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 10)
- Z Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- N Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- Z Pavol Kubuš
- 0 Petr Lachnit
- Z Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- Z Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- Z Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- N Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- N Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- N Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- M Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- Z Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Milan Bičík
- N Karel Černý
- 0 Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 8M Omluven: 4)
- M Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- N Silva Černohorská
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- Z Michal Hašek
- Z Miloslav Kala
- M Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- M Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- Z Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Alexander Černý
- 0 Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- 0 Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
- M Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- Z Jan Škopík
- 0 Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 4 | 4 | 5 | 8 | 2 |
Jihočeský | 12 | 4 | 2 | 0 | 6 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 5 | 2 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 3 | 1 | 6 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 3 | 8 | 6 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 2 | 5 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 5 | 4 | 4 | 10 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 4 | 1 | 4 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 2 | 2 | 3 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 2 | 6 | 8 | 4 |
Olomoucký | 12 | 0 | 3 | 3 | 4 | 2 |
Zlínský | 12 | 1 | 3 | 2 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 39 | 39 | 40 | 71 | 11 |