54. schůze, 69. hlasování, 9. března 2006, 12:11
Novela z. o státních svátcích
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 117 | Je třeba: 59
A Ano: 71 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 76 | M Omluven: 7 | Z Zdržel se: 46 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- M Miloš Kužvart
- 0 Lenka Mazuchová
- A Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- Z Tomáš Teplík
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- A František Vnouček
- 0 Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Jan Bauer
- 0 Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- A Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- 0 Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Jaromír Talíř
- M Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- 0 Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- 0 Václav Grüner
- Z Ivana Levá
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Pátek
- 0 Josef Poláček
- Z Vladimír Reiber
- 0 Josef Šenfeld
- M Oldřich Vojíř
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 80 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 5)
- A Marek Benda
- A František Beneš
- A Petr Bratský
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- 0 Tomáš Kádner
- A Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- Z Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- 0 Andrej Grega
- Z Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- 0 Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
- Z Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- 0 Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- 0 Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- A Pavol Kubuš
- A Petr Lachnit
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- Z Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- Z Antonín Sýkora
- M Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- 0 Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- Z Jozef Kochan
- Z Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- A Jitka Gruntová
- 0 Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- A Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- Z Milan Bičík
- A Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- M Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- A Michal Hašek
- Z Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- Z Zdeněk Škromach
- Z Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- Z Alexander Černý
- 0 Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- 0 Ladislav Mlčák
- Z Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
- 0 Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- 0 Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 11 | 0 | 7 | 3 | 2 |
Jihočeský | 12 | 4 | 0 | 5 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 3 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 0 | 7 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 0 | 12 | 5 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 4 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 8 | 0 | 9 | 5 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 6 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 0 | 5 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 0 | 7 | 7 | 2 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 4 | 4 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 71 | 0 | 76 | 46 | 7 |