53. schůze, 752. hlasování, 10. února 2006, 10:16
Novela z. o silniční dopravě - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 141 | Je třeba: 71
A Ano: 84 | N Ne: 35 | 0 Nepřihlášen: 38 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 22 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Fischer
- Z Václav Frank
- N Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- A Lenka Mazuchová
- A Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- A Tomáš Teplík
- A Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- Z František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Jan Bauer
- A Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- A Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
- Z Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Václav Grüner
- N Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- N Josef Švarcbek
- N Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- M Květoslava Čelišová
- M Josef Hojdar
- Z Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- M Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- N Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- N Vladimír Reiber
- N Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Marek Benda
- N František Beneš
- M Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- N Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- M Petr Ibl
- 0 Tomáš Kádner
- Z Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- M Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- A Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- Z Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- A Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Andrej Grega
- 0 Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- Z Petr Kott
- A Oldřich Němec
- Z František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
- N Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- 0 Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- N Kateřina Konečná
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- M Jozef Kubinyi
- A Pavol Kubuš
- A Petr Lachnit
- M Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- N Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- A Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- 0 Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- A Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Robin Böhnisch
- N Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- 0 Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- N Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
- A Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Jitka Gruntová
- N Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- M Pavel Severa
- M Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- N Milan Bičík
- M Karel Černý
- 0 Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- N Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- M Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- M Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Ladislav Býček
- N Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- 0 Michal Hašek
- M Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- M Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- N Alexander Černý
- 0 Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- 0 Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
- M Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 12 | 4 | 3 | 4 | 0 |
Jihočeský | 12 | 8 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 7 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 4 | 3 | 3 | 1 | 3 |
Hlavní město Praha | 25 | 10 | 2 | 5 | 5 | 3 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 2 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 11 | 4 | 5 | 1 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 2 | 3 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 0 | 2 | 5 | 1 | 2 |
Vysočina | 11 | 5 | 3 | 1 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 3 | 6 | 4 | 4 |
Olomoucký | 12 | 5 | 2 | 2 | 0 | 3 |
Zlínský | 12 | 7 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 84 | 35 | 38 | 22 | 21 |