51. schůze, 922. hlasování, 16. prosince 2005, 09:31
Zpráva vlády - zavedení elektron.mýtného
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 161 | Je třeba: 81
A Ano: 54 | N Ne: 22 | 0 Nepřihlášen: 29 | M Omluven: 10 | Z Zdržel se: 85 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9M Omluven: 2)
- A Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- Z Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- N Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A František Koníček
- M Miloš Kužvart
- Z Dagmar Mocová
- M Pavel Němec
- N Vlasta Parkanová
- Z Josef Řihák
- Z Jan Schwippel
- Z Tomáš Teplík
- Z Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- A Jan Vidím
- Z František Vnouček
- 0 Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Jan Bauer
- M Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- Z Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- N Miroslav Kalousek
- Z Karel Kratochvíle
- Z Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- N Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- Z Václav Grüner
- A Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- Z Josef Hojdar
- 0 Robert Kopecký
- Z Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Pátek
- Z Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- M Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 14M Omluven: 1)
- Z Marek Benda
- A František Beneš
- 0 Petr Bratský
- Z Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- Z Svatopluk Karásek
- M Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- Z Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- Z Aleš Rozehnal
- N Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- Z Petr Kott
- Z Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- Z František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- A Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- 0 Kateřina Konečná
- Z Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- M Jozef Kubinyi
- Z Pavol Kubuš
- Z Petr Lachnit
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- Z Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- Z Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- N Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- Z Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- N Pavel Severa
- Z Miloš Titz
- Z Miroslav Váňa
- M Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Milan Bičík
- A Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 8)
- N Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- Z Michal Hašek
- Z Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- A Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- 0 Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Alexander Černý
- Z Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- Z Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
- Z Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- N Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 7 | 2 | 3 | 9 | 2 |
Jihočeský | 12 | 2 | 3 | 1 | 5 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 1 | 6 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 0 | 1 | 7 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 3 | 1 | 6 | 14 | 1 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 9 | 2 | 2 | 9 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 1 | 1 | 6 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 1 | 2 | 4 | 1 |
Vysočina | 11 | 4 | 2 | 1 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 4 | 5 | 8 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 3 | 2 | 4 | 1 |
Zlínský | 12 | 6 | 3 | 1 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 54 | 22 | 29 | 85 | 10 |