51. schůze, 219. hlasování, 30. listopadu 2005, 12:14
Nov. z. trest. zák. a trest. odpov.práv. osob
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 186 | Je třeba: 94
A Ano: 67 | N Ne: 48 | 0 Nepřihlášen: 9 | M Omluven: 5 | Z Zdržel se: 71 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- N Anna Čurdová
- M Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- N František Koníček
- N Miloš Kužvart
- N Dagmar Mocová
- A Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- Z Josef Řihák
- Z Jan Schwippel
- Z Tomáš Teplík
- Z Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- Z Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- N Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Jan Bauer
- Z Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- N Karel Kratochvíle
- Z Jitka Kupčová
- N Jan Mládek
- A Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 4)
- Z Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- N Václav Grüner
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- M Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- N Robert Kopecký
- Z Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Pátek
- Z Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 10)
- Z Marek Benda
- A František Beneš
- Z Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- N Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- N Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- N Miroslav Svoboda
- A Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 3)
- A Ludmila Brynychová
- Z Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- A Petr Kott
- N Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- A František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- A Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- Z Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- N Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- 0 Hana Šedivá
- N Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- M Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- Z Jozef Kochan
- Z Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
- A Cyril Svoboda
- N Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- N Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- A Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- N Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 6Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- A Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- N Michal Hašek
- Z Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- N Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 4)
- A Alexander Černý
- Z Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
- Z Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 4)
- A Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 7 | 6 | 1 | 8 | 1 |
Jihočeský | 12 | 3 | 3 | 1 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 3 | 0 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 3 | 0 | 6 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 6 | 2 | 10 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 0 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 7 | 6 | 2 | 8 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 1 | 1 | 4 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 3 | 2 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 6 | 1 | 0 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 6 | 0 | 8 | 1 |
Olomoucký | 12 | 6 | 2 | 0 | 4 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 4 | 0 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 67 | 48 | 9 | 71 | 5 |