51. schůze, 206. hlasování, 30. listopadu 2005, 10:58
V.n.z trestní zákoník - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 186 | Je třeba: 94
A Ano: 35 | N Ne: 56 | 0 Nepřihlášen: 9 | M Omluven: 5 | Z Zdržel se: 95 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 14M Omluven: 1)
- Z Anna Čurdová
- M Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Fischer
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- N František Koníček
- N Miloš Kužvart
- Z Dagmar Mocová
- N Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- Z Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- Z Tomáš Teplík
- Z Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- Z Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- Z Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 6)
- Z Jan Bauer
- Z Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- N Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- N Miroslav Kalousek
- Z Karel Kratochvíle
- N Jitka Kupčová
- Z Jan Mládek
- A Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 6)
- Z Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- N Václav Grüner
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- Z Josef Švarcbek
- Z Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 1Z Zdržel se: 4)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 5Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- M Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- N Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Pátek
- Z Josef Poláček
- Z Vladimír Reiber
- Z Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- A Marek Benda
- Z František Beneš
- A Petr Bratský
- Z Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- N Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- A Martin Kocourek
- Z Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- N Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- Z Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- N Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- N Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (N Ne: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Ludmila Brynychová
- Z Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- Z Petr Kott
- Z Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- N František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11)
- N Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- Z Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- Z Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- A Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- 0 Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- A Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- Z Miloslav Kučera
- N Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
- A Cyril Svoboda
- N Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- N Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- N Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Milan Bičík
- Z Karel Černý
- N Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 4Z Zdržel se: 11M Omluven: 1)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- Z Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- A David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 7)
- Z Alexander Černý
- Z Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
- N Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 4)
- N Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 3 | 4 | 1 | 14 | 1 |
Jihočeský | 12 | 1 | 5 | 0 | 6 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 4 | 0 | 6 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 5 | 0 | 8 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 8 | 2 | 8 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 2 | 0 | 6 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 4 | 6 | 2 | 11 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 3 | 1 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 0 | 4 | 3 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 3 | 0 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 4 | 0 | 11 | 1 |
Olomoucký | 12 | 2 | 3 | 0 | 7 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 4 | 0 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 35 | 56 | 9 | 95 | 5 |