30. schůze, 211. hlasování, 19. dubna 1995, 17:58
Změna v mandát. a imunitním výboru
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 162 | Je třeba: 82
A Ano: 92 | N Ne: 10 | 0 Nepřihlášen: 38 | Z Zdržel se: 60 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- N Jan Decker
- Z Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- 0 Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- Z Pavel Seifer
- Z Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- 0 Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 7)
- 0 Marek Benda
- Z Jan Bláha
- A Ladislav Blažek
- N Ladislav Body
- 0 Jan Černý
- A Václav Frank
- X Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- X Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- 0 Tomáš Sojka
- 0 Jiří Stadler
- X Jaroslav Sýkora
- Z Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- Z Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- A Stanislava Bumbová
- X Petra Buzková
- Z Jiří Hájek
- Z Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- N Jaroslav Novák
- X Pavel Pešek
- Z Václav Trojan
- A Jan Třebický
- N Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- Z Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- A René Hába
- 0 Jiří Haringer
- A Josef Holub
- Z Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- X Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- X František Trnka
- N Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6)
- A Vlastimil Doubrava
- Z Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- Z Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- N Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- 0 Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- Z Josef Mandík
- X Václav Nájemník
- A Libor Novák
- Z Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- 0 Jan Vraný
- X Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- 0 Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- Z František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- X Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- X Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- Z Miroslav Řezníček
- X Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 19N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 18)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- Z Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- X Tomáš Fejfar
- Z Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- X Jan Jegla
- Z Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- X Petr Kavan
- A Robert Kolář
- Z Josef Krupík
- X Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- N Milan Loukota
- Z Jiří Macháček
- Z Jaroslav Matějka
- Z Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- Z Ludvík Motyčka
- Z Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- X Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- Z Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- Z Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 19N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 11)
- A Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- Z Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- X Marta Hubová
- X František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- Z Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- Z Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- Z Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- A Libor Novák
- X Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- X Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- X Zbyšek Stodůlka
- X Pavel Šafařík
- 0 Jaromír Šimánek
- X Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 1 | 8 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 5 | 1 | 9 | 7 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 2 | 1 | 6 | 0 |
Severočeský | 22 | 14 | 1 | 4 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 12 | 2 | 6 | 6 | 0 |
Západočeský | 17 | 8 | 1 | 3 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 19 | 1 | 3 | 18 | 0 |
Severomoravský | 35 | 19 | 1 | 4 | 11 | 0 |
Celkem | 200 | 92 | 10 | 38 | 60 | 0 |