46. schůze, 40. hlasování, 17. srpna 2005, 15:17
Novela koncesního zákona - související
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 135 | Je třeba: 68
A Ano: 107 | N Ne: 4 | 0 Nepřihlášen: 61 | M Omluven: 4 | Z Zdržel se: 24 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- A Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- 0 Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A František Koníček
- A Miloš Kužvart
- A Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- Z Tomáš Teplík
- Z Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- A Jan Bauer
- Z Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- A Karel Kratochvíle
- 0 Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- 0 Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4)
- A Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- A Václav Grüner
- 0 Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- 0 Josef Švarcbek
- 0 Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 5)
- A Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- 0 Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 130 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Marek Benda
- A František Beneš
- 0 Petr Bratský
- 0 Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- Z Svatopluk Karásek
- M Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- M Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Ludmila Brynychová
- Z Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- A Petr Kott
- A Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- A Jaroslav Gongol
- 0 Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- N Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- A Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- Z Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- Z Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- A Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- A Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- A Karel Černý
- 0 Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- M Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- 0 Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- Z Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- Z Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- 0 Alexander Černý
- 0 Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- 0 Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
- A Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Vlastislav Antolák
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- Z Jan Škopík
- M Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 13 | 0 | 6 | 4 | 0 |
Jihočeský | 12 | 4 | 0 | 6 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 9 | 0 | 5 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 13 | 0 | 9 | 1 | 2 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 12 | 2 | 6 | 3 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 1 | 4 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 0 | 6 | 5 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 1 | 4 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 2 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 107 | 4 | 61 | 24 | 4 |