46. schůze, 36. hlasování, 17. srpna 2005, 15:13
Vl. n. z. o koncesních smlouvách (koncesní zákon
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 124 | Je třeba: 63
A Ano: 70 | N Ne: 16 | 0 Nepřihlášen: 72 | M Omluven: 4 | Z Zdržel se: 38 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6)
- Z Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- 0 Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- Z František Koníček
- Z Miloš Kužvart
- Z Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- A Tomáš Teplík
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- Z František Vnouček
- Z Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- A Jan Bauer
- A Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Karel Kratochvíle
- 0 Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- 0 Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- A Václav Grüner
- 0 Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- 0 Josef Švarcbek
- 0 Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- Z Robert Kopecký
- Z Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- 0 Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- 0 Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Marek Benda
- A František Beneš
- 0 Petr Bratský
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- M Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- Z Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- M Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- N Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- Z Petr Kott
- Z Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 7)
- A Jaroslav Gongol
- 0 Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- Z Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- A Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- Z Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- A Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- A Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- N Karel Černý
- 0 Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- M Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 4)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- Z Michal Hašek
- Z Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- Z Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- 0 Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- 0 Alexander Černý
- 0 Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- 0 Ladislav Mlčák
- Z Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
- 0 Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Vlastislav Antolák
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- M Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 9 | 2 | 6 | 6 | 0 |
Jihočeský | 12 | 3 | 0 | 7 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 4 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 2 | 6 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 9 | 1 | 10 | 3 | 2 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 2 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 6 | 2 | 8 | 7 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 1 | 3 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 1 | 4 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 1 | 10 | 4 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 2 | 5 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 2 | 2 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 70 | 16 | 72 | 38 | 4 |