45. schůze, 528. hlasování, 29. června 2005, 12:17
Vl.n.z. o veřej. výzkumných institucích
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 158 | Je třeba: 80
A Ano: 105 | N Ne: 24 | 0 Nepřihlášen: 27 | M Omluven: 15 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Anna Čurdová
- N Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- M Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- 0 František Koníček
- A Miloš Kužvart
- A Dagmar Mocová
- A Pavel Němec
- Z Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- N Tomáš Teplík
- 0 Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- Z Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 3)
- 0 Jan Bauer
- N Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- A Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- A Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- A Václav Grüner
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- 0 Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Vlastimil Aubrecht
- N Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Pátek
- Z Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- N Marek Benda
- A František Beneš
- M Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- N Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- N Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- A Eva Nováková
- N Zbyněk Novotný
- N Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- M Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- M Petr Kott
- A Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- N Radim Chytka
- 0 Kateřina Konečná
- A Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- M Jozef Kubinyi
- 0 Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- N Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- M Hana Šedivá
- A Radim Turek
- 0 Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- A Evžen Snítilý
- A Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- A Pavel Severa
- A Miloš Titz
- Z Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- M Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- M Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- 0 Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- A Michal Hašek
- 0 Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- M Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- N Pavel Suchánek
- M David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- 0 Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- M Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- M Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 13 | 3 | 2 | 4 | 1 |
Jihočeský | 12 | 7 | 2 | 3 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 1 | 2 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 9 | 1 | 2 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 11 | 6 | 0 | 5 | 3 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 4 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 11 | 3 | 5 | 2 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 2 | 1 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 3 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 6 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 2 | 3 | 3 | 3 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 8 | 1 | 0 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 105 | 24 | 27 | 29 | 15 |