30. schůze, 139. hlasování, 19. dubna 1995, 15:26
Zák. o jednacím řádu PS
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 167 | Je třeba: 84
A Ano: 56 | N Ne: 81 | 0 Nepřihlášen: 33 | Z Zdržel se: 30 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- X Petr Bachna
- Z Eduard Bureš
- A Jan Decker
- N Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- N Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- Z Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- N Pavel Seifer
- 0 Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- N Zdeněk Trojan
- N Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- N Marek Benda
- N Jan Bláha
- Z Ladislav Blažek
- X Ladislav Body
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- Z Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- N Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- N Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- N Jaroslav Sýkora
- N Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- N Zdeněk Vlček
- N Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 2)
- N Stanislava Bumbová
- N Petra Buzková
- N Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- N Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- N Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- N Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- N Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- X Josef Effenberger
- A René Hába
- 0 Jiří Haringer
- A Josef Holub
- N Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- N Vladimír Řezáč
- N František Trnka
- N Jan Vik
- N Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 5N Ne: 100 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- N Stanislav Kozák
- A František Kozel
- N Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- N Josef Mandík
- X Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- N Hana Orgoníková
- 0 Stanislav Pěnička
- N Ladislav Rymeš
- X Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- N Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- N František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- N Bohuslav Kuba
- Z Hana Lagová
- N Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- Z Anna Röschová
- N Miroslav Řezníček
- N Tomáš Štěrba
- X Oldřich Váca
- N Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 200 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 12)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- Z Jiří Bílý
- N Vojtěch Čechák
- N Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- N Václav Grulich
- Z Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- N Antonín Hrazdíra
- N Josef Hurta
- N Jan Jegla
- Z Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Petr Kavan
- X Robert Kolář
- Z Josef Krupík
- N Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- N Milan Loukota
- N Jiří Macháček
- N Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- Z Gerta Mazalová
- Z Ludvík Motyčka
- N Jan Navrátil
- Z Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- N Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- N Miloš Skočovský
- Z Martin Syka
- N Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- X Vlastimil Vlček
- N Oldřich Vrcha
- Z Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 14N Ne: 120 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- 0 Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- N Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- A František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- N Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- N Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- N Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- N Ladislav Nedorost
- Z Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- A Libor Novák
- N Rudolf Opatřil
- N Jaroslav Palas
- 0 Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- N Svatomír Recman
- N Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- Z Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- X Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 6 | 6 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 5 | 10 | 4 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 8 | 2 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 9 | 5 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 5 | 10 | 7 | 4 | 0 |
Západočeský | 17 | 6 | 6 | 1 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 7 | 20 | 2 | 12 | 0 |
Severomoravský | 35 | 14 | 12 | 6 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 56 | 81 | 33 | 30 | 0 |