45. schůze, 61. hlasování, 15. června 2005, 18:41
V. n. z. o opatř. k ochr. před tabák výrobky
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 95 | Je třeba: 48
A Ano: 86 | N Ne: 3 | 0 Nepřihlášen: 91 | M Omluven: 14 | Z Zdržel se: 6 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 10)
- 0 Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- A František Koníček
- A Miloš Kužvart
- A Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- A František Vnouček
- 0 Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 9M Omluven: 1)
- 0 Jan Bauer
- 0 Miroslav Beneš
- 0 Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- A Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- 0 Jaromír Talíř
- M Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 7)
- 0 Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- 0 Václav Grüner
- 0 Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- 0 Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- 0 Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- M Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- Z Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 130 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Marek Benda
- A František Beneš
- A Petr Bratský
- 0 Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- 0 Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- M Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- 0 Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- A Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- M Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- M Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jaroslav Gongol
- 0 Vilém Holáň
- 0 Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- M Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- A Karel Sehoř
- M Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- A Josef Vícha
- 0 Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 5)
- A Robin Böhnisch
- 0 Vlastimil Dlab
- 0 Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- A Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- N Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 20 Nepřihlášen: 6M Omluven: 2)
- M Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- M Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- M Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- A Michal Hašek
- 0 Miloslav Kala
- 0 Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- M Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 7M Omluven: 1)
- N Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- 0 Miroslav Kapoun
- 0 Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- 0 Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- A Vlastislav Antolák
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- M Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- 0 Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 13 | 0 | 10 | 0 | 0 |
Jihočeský | 12 | 2 | 0 | 9 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 7 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 6 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 13 | 0 | 10 | 1 | 1 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 4 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 23 | 10 | 1 | 9 | 1 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 1 | 5 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 6 | 0 | 2 |
Vysočina | 11 | 7 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 10 | 2 | 1 |
Olomoucký | 12 | 3 | 1 | 7 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 4 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 86 | 3 | 91 | 6 | 14 |