44. schůze, 211. hlasování, 12. května 2005, 10:19
Dodat.prot.k Evrop.úml.o věcech trest.-Štrasburk
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 132 | Je třeba: 67
A Ano: 79 | N Ne: 4 | 0 Nepřihlášen: 60 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 49 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7)
- Z Jarmila Boháčková
- A Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- Z Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- A Dagmar Mocová
- Z Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- Z Jan Schwippel
- Z Tomáš Teplík
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- N Jan Vidím
- Z František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Jan Bauer
- A Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- M Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- 0 Jaromír Talíř
- M Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- 0 Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Václav Grüner
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- 0 Robert Kopecký
- Z Jaroslav Krákora
- M Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Pátek
- 0 Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 100 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 4)
- 0 Marek Benda
- A František Beneš
- A Petr Bratský
- 0 Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- A Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- A Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- Z Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- A Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- Z František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- A Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- 0 Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- N Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- A Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 12M Omluven: 1)
- Z Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- 0 Michal Hašek
- 0 Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- Z Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- 0 Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- M Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 10 | 1 | 5 | 7 | 0 |
Jihočeský | 12 | 3 | 0 | 5 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 5 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 10 | 0 | 11 | 4 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 15 | 0 | 4 | 4 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 5 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 1 | 2 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 6 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 1 | 7 | 12 | 1 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 2 | 5 | 2 |
Zlínský | 12 | 6 | 1 | 1 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 79 | 4 | 60 | 49 | 8 |