44. schůze, 189. hlasování, 11. května 2005, 18:03
N.z. jednoráz. peněžní částka osobám vyloučeným
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 140 | Je třeba: 71
A Ano: 100 | N Ne: 9 | 0 Nepřihlášen: 58 | M Omluven: 2 | Z Zdržel se: 31 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Jarmila Boháčková
- 0 Anna Čurdová
- N Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- Z Josef Janeček
- N Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- A Dagmar Mocová
- M Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Josef Řihák
- Z Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- Z Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- N Jan Bauer
- 0 Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- A Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- A Václav Grüner
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- N Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Pátek
- 0 Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- 0 Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 100 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 4)
- A Marek Benda
- A František Beneš
- 0 Petr Bratský
- 0 Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- 0 Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3)
- A Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- A Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5)
- 0 Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- 0 Radim Chytka
- 0 Kateřina Konečná
- Z Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- 0 Jozef Kubinyi
- 0 Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- A Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- 0 Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- Z Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- N Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- A Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- A Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- 0 Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- 0 Michal Hašek
- 0 Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- A David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- 0 Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 9 | 2 | 6 | 5 | 1 |
Jihočeský | 12 | 6 | 1 | 4 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 1 | 5 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 10 | 0 | 11 | 4 | 0 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 11 | 0 | 7 | 5 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 1 | 3 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 4 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 8 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 8 | 4 | 0 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 1 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 6 | 1 | 3 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 100 | 9 | 58 | 31 | 2 |