41. schůze, 546. hlasování, 23. února 2005, 18:04
Zdravotně pojistný plán VZP ČR na rok 2004
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 100 | Je třeba: 51
A Ano: 53 | N Ne: 38 | 0 Nepřihlášen: 80 | M Omluven: 20 | Z Zdržel se: 9 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jarmila Boháčková
- A Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- M Stanislav Fischer
- N Václav Frank
- 0 Stanislav Grospič
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- A Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- N Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Jiří Třešňák
- N Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- 0 Ladislav Vomáčko
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 4)
- N Jan Bauer
- N Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- A Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- 0 Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Václav Grüner
- A Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- N Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- M Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- M Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- M Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Pátek
- 0 Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Marek Benda
- A František Beneš
- 0 Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- N Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- 0 Taťána Fischerová
- 0 Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- M Eva Nováková
- N Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 7M Omluven: 1)
- 0 Ludmila Brynychová
- M Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 40 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- 0 Pavel Hrnčíř
- N Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- M Jozef Kubinyi
- 0 Petr Lachnit
- 0 Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- A Radim Turek
- Z Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- N Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- M Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 4)
- N Jitka Gruntová
- N Josef Mandík
- A Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- Z Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- M Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- M Jaroslav Pešán
- M Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- M Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- N Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- N Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- N Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- N Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- M Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- 0 Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Vlastislav Antolák
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- M Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- 0 Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- M Petr Šulák
- M Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 2 | 6 | 12 | 1 | 2 |
Jihočeský | 12 | 3 | 5 | 4 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 2 | 2 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 4 | 1 | 3 |
Hlavní město Praha | 25 | 5 | 4 | 14 | 1 | 1 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 7 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 9 | 4 | 8 | 1 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 2 | 5 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 3 | 4 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 1 | 3 | 1 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 5 | 7 | 2 | 3 |
Olomoucký | 12 | 2 | 3 | 5 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 3 | 1 | 4 | 1 | 3 |
Celkem | 200 | 53 | 38 | 80 | 9 | 20 |