36. schůze, 280. hlasování, 15. října 2004, 15:21
Novela z. o provoz. na pozem. komunikacích - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 180 | Je třeba: 91
A Ano: 48 | N Ne: 76 | 0 Nepřihlášen: 20 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 56 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 4)
- N Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- Z Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- N Evžen Snítilý
- N Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 4)
- A Jan Bauer
- A Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- Z Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- N Miroslav Kalousek
- N Karel Kratochvíle
- N Jitka Kupčová
- Z Jan Mládek
- Z Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- N Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- N Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- N Petr Kott
- Z Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- N František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9)
- Z Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- 0 Kateřina Konečná
- Z Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- Z Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- A Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- N Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- Z Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- 0 Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- N Pavel Severa
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- Z Robert Vokáč
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Marek Benda
- Z František Beneš
- A Petr Bratský
- N Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- 0 Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- N Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- A Martin Kocourek
- Z Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- N Miloš Máša
- N Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- N Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 4)
- A Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- N Václav Grüner
- Z Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- Z Josef Švarcbek
- Z Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- 0 Jarmila Boháčková
- 0 Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Fischer
- Z Václav Frank
- N Stanislav Grospič
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- N Miloš Kužvart
- N Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- N Vlasta Parkanová
- N Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- A Tomáš Teplík
- A Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- A Jan Vidím
- Z František Vnouček
- N Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- Z Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- N Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- Z Vladimír Reiber
- Z Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Milan Bičík
- N Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- 0 Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- N Michaela Šojdrová
- 0 Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 2 | 5 | 0 | 4 | 0 |
Jihočeský | 12 | 3 | 5 | 0 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 11 | 2 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 4 | 1 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 4 | 9 | 1 | 9 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 3 | 1 | 6 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 3 | 2 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 10 | 8 | 4 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 4 | 0 | 4 | 0 |
Středočeský | 23 | 5 | 9 | 3 | 6 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 3 | 1 | 5 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 4 | 3 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 6 | 2 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 48 | 76 | 20 | 56 | 0 |