36. schůze, 279. hlasování, 15. října 2004, 15:20
Novela z. o provoz. na pozem. komunikacích - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 180 | Je třeba: 91
A Ano: 18 | N Ne: 93 | 0 Nepřihlášen: 20 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 69 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 7Z Zdržel se: 2)
- N Robin Böhnisch
- N Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- Z Miloslav Kučera
- N Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- N Evžen Snítilý
- N Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 7Z Zdržel se: 2)
- A Jan Bauer
- Z Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- N Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- N Miroslav Kalousek
- N Karel Kratochvíle
- N Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- Z Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9)
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- N Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- N Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 3)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- N Petr Kott
- Z Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- N František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9)
- N Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- Z Radim Chytka
- 0 Kateřina Konečná
- Z Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- Z Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- N Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- N Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- 0 Jitka Gruntová
- N Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- N Pavel Severa
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- Z Robert Vokáč
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 11)
- Z Marek Benda
- N František Beneš
- Z Petr Bratský
- N Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- 0 Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- N Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- A Martin Kocourek
- Z Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- N Miloš Máša
- N Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- Z Aleš Rozehnal
- N Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 4)
- Z Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- N Václav Grüner
- N Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- N Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Středočeský (N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- 0 Jarmila Boháčková
- 0 Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Fischer
- N Václav Frank
- N Stanislav Grospič
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- N Miloš Kužvart
- N Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- N Vlasta Parkanová
- N Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- Z Tomáš Teplík
- Z Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- Z Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Ladislav Vomáčko
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- Z Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- N Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- N Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Pátek
- Z Josef Poláček
- N Vladimír Reiber
- N Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- Z Milan Bičík
- Z Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- 0 Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- N Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- N Michaela Šojdrová
- 0 Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 2 | 7 | 0 | 2 | 0 |
Jihočeský | 12 | 3 | 7 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 11 | 2 | 9 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 4 | 1 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 1 | 12 | 1 | 9 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 6 | 1 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 4 | 2 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 2 | 8 | 4 | 11 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 5 | 0 | 4 | 0 |
Středočeský | 23 | 0 | 12 | 3 | 8 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 6 | 1 | 6 | 0 |
Vysočina | 11 | 1 | 2 | 3 | 5 | 0 |
Zlínský | 12 | 0 | 6 | 2 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 18 | 93 | 20 | 69 | 0 |