36. schůze, 193. hlasování, 15. října 2004, 14:06
Novela z. o provoz. na pozem. komunikacích - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 187 | Je třeba: 94
A Ano: 130 | N Ne: 37 | 0 Nepřihlášen: 7 | M Omluven: 6 | Z Zdržel se: 20 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 17N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- M Jarmila Boháčková
- N Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- A Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- N Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- A Tomáš Teplík
- A Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- A Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
- A Jan Bauer
- A Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- N Karel Kratochvíle
- N Jitka Kupčová
- Z Jan Mládek
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 10N Ne: 1)
- A Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Václav Grüner
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- N Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4N Ne: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- N Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- M Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 17N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Marek Benda
- A František Beneš
- A Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- M Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- N Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- A Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- N Miloš Máša
- N Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
- A Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Petr Kott
- Z Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- N František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 13N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- M Kateřina Konečná
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- 0 Jozef Kubinyi
- Z Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- A Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 9N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
- N Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- A Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- A Evžen Snítilý
- A Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- M Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- A Pavel Severa
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- Z Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Milan Bičík
- Z Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- 0 Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 6Z Zdržel se: 5)
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- A Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- M Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 17 | 4 | 1 | 0 | 1 |
Jihočeský | 12 | 8 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 10 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 4 | 1 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 17 | 5 | 0 | 2 | 1 |
Liberecký | 8 | 5 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 13 | 4 | 1 | 4 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 9 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 2 | 1 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 6 | 1 | 2 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 6 | 0 | 5 | 0 |
Olomoucký | 12 | 10 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 7 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 130 | 37 | 7 | 20 | 6 |