33. schůze, 169. hlasování, 24. června 2004, 11:42
V. n. z. o rozhlas. a televizních poplatcích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 189 | Je třeba: 95
A Ano: 24 | N Ne: 131 | 0 Nepřihlášen: 5 | M Omluven: 6 | Z Zdržel se: 34 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 18Z Zdržel se: 2)
- N Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- N Anna Čurdová
- N Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- N Jiřina Fialová
- N Václav Frank
- N Stanislav Grospič
- Z Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Miloš Kužvart
- A Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- N Miloslav Ransdorf
- N Libor Rouček
- N Josef Řihák
- N Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- Z Milan Urban
- N Jan Vidím
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 9Z Zdržel se: 1)
- N Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- N Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- Z Jan Mládek
- N Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 9M Omluven: 1)
- N Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- N Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Josef Bíža
- N Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- 0 Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- N Zdeněk Maršíček
- N Miroslav Ouzký
- N Miroslav Pátek
- N Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 13Z Zdržel se: 9)
- N František Beneš
- Z Petr Bratský
- Z Petra Buzková
- N Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- N Tomáš Dub
- N Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- Z Svatopluk Karásek
- N Jan Kavan
- N Tomáš Kladívko
- N Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- N Helena Mallotová
- Z Eva Nováková
- N Zbyněk Novotný
- N Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- A Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
- N Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Ludmila Brynychová
- N Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- N Michal Kraus
- Z Oldřich Němec
- Z František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 14Z Zdržel se: 6)
- Z Marian Bielesz
- N Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- N Radim Chytka
- N Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- N Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- Z Jaroslav Palas
- N Petr Rafaj
- N Svatomír Recman
- N Martin Říman
- N Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- Z Hana Šedivá
- A Radim Turek
- A Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Robin Böhnisch
- M Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Jozef Kochan
- N Miloslav Kučera
- N Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- N Evžen Snítilý
- A Cyril Svoboda
- N Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 8Z Zdržel se: 1)
- N Jitka Gruntová
- N Josef Mandík
- N Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- A Pavel Severa
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- Z Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Milan Bičík
- N Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- M Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- N Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- N Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Ladislav Býček
- N Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- Z Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- N Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- N Petr Pleva
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- N David Šeich
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- N Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Alexander Černý
- Z Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- N Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- M Miloslav Vlček
- M Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 8Z Zdržel se: 1)
- N Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- N Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 3 | 18 | 0 | 2 | 0 |
Jihočeský | 12 | 2 | 9 | 0 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 9 | 0 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 9 | 1 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 3 | 13 | 0 | 9 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 4 | 1 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 3 | 14 | 0 | 6 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 7 | 0 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 8 | 0 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 1 | 8 | 0 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 12 | 3 | 5 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 7 | 0 | 1 | 3 |
Zlínský | 12 | 3 | 8 | 0 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 24 | 131 | 5 | 34 | 6 |