33. schůze, 79. hlasování, 17. června 2004, 15:27
Novela z. o konkursu a vyrovnání
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 154 | Je třeba: 78
A Ano: 85 | N Ne: 10 | 0 Nepřihlášen: 28 | M Omluven: 18 | Z Zdržel se: 59 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- Z Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- A Anna Čurdová
- M Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- Z Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- M Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- M Pavel Němec
- Z Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Libor Rouček
- Z Josef Řihák
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- M Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- M Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Bílý
- 0 Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- Z Květoslava Čelišová
- Z Josef Hojdar
- 0 Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- Z Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- M Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 12M Omluven: 3)
- A František Beneš
- Z Petr Bratský
- Z Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- M Petr Ibl
- Z Svatopluk Karásek
- M Jan Kavan
- M Tomáš Kladívko
- A Martin Kocourek
- Z Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- Z Aleš Rozehnal
- Z Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
- A Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- N Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- A Michal Kraus
- Z Oldřich Němec
- Z František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- 0 Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- M Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- M Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- Z Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- Z Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- 0 Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- M Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- N Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- A Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Milan Bičík
- N Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- Z Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- N Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- Z Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- A Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- M Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- M Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 2Z Zdržel se: 3)
- A Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 7 | 1 | 4 | 7 | 4 |
Jihočeský | 12 | 8 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 4 | 5 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 0 | 3 | 12 | 3 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 13 | 0 | 3 | 5 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 3 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 6 | 2 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 3 | 2 | 8 | 2 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 1 | 5 | 3 |
Zlínský | 12 | 7 | 2 | 0 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 85 | 10 | 28 | 59 | 18 |