30. schůze, 354. hlasování, 7. dubna 2004, 15:29
V.n.z. o zaměstnanosti - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 164 | Je třeba: 83
A Ano: 35 | N Ne: 116 | 0 Nepřihlášen: 19 | M Omluven: 17 | Z Zdržel se: 13 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 140 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- M Anna Čurdová
- N Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- Z Miloš Kužvart
- N Pavel Němec
- N Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Libor Rouček
- N Josef Řihák
- N Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- N Milan Urban
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- Z Jan Mládek
- N Vladimír Špidla
- M Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- M Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 7M Omluven: 1)
- N Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- M Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- M Josef Hojdar
- A Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- N Miroslav Ouzký
- N Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 180 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A František Beneš
- N Petr Bratský
- N Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- N Tomáš Dub
- A Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- N Jan Kavan
- N Tomáš Kladívko
- N Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- N Helena Mallotová
- N Eva Nováková
- N Zbyněk Novotný
- N Aleš Rozehnal
- N Vladimír Říha
- N Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- N Tomáš Vrbík
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 3)
- A Ludmila Brynychová
- N Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- N Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- 0 Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- N Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- M Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- N Jaroslav Palas
- N Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- N Martin Říman
- N Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- N Radim Turek
- Z Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Robin Böhnisch
- 0 Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Jiří Patočka
- Z Evžen Snítilý
- N Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jitka Gruntová
- M Josef Mandík
- N Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- N Pavel Severa
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- M Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- N Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- M Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- N Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- N Vlastimil Ostrý
- M Petr Pleva
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- M František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- N David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Alexander Černý
- N Pavel Dostál
- M Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- 0 Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- M Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 9M Omluven: 1)
- A Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- N Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- N Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 4 | 14 | 2 | 2 | 1 |
Jihočeský | 12 | 2 | 6 | 1 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 3 | 7 | 0 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 8 | 1 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 3 | 18 | 1 | 2 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 5 | 13 | 2 | 2 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 6 | 2 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 6 | 0 | 1 | 2 |
Vysočina | 11 | 1 | 5 | 3 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 11 | 3 | 1 | 4 |
Olomoucký | 12 | 3 | 5 | 1 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 2 | 9 | 0 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 35 | 116 | 19 | 13 | 17 |