30. schůze, 196. hlasování, 1. dubna 2004, 14:43
V.n.z.o přij.úvěrů na financ.výstavby sil.okruh
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 142 | Je třeba: 72
A Ano: 126 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 48 | M Omluven: 10 | Z Zdržel se: 16 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z Miloš Kužvart
- M Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Miloslav Ransdorf
- 0 Libor Rouček
- A Josef Řihák
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- Z Milan Urban
- A Jan Vidím
- M Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- A Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- 0 Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- A Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- M Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 160 Nepřihlášen: 5M Omluven: 4)
- A František Beneš
- 0 Petr Bratský
- 0 Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- M Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- M Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
- M Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1)
- A Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Petr Kott
- A Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- A František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- 0 Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- 0 Vilém Holáň
- 0 Pavel Hrnčíř
- Z Radim Chytka
- 0 Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- 0 Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- 0 Jiří Patočka
- M Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- Z Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- A Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- M Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- Z Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- 0 Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 13 | 0 | 4 | 4 | 2 |
Jihočeský | 12 | 7 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 9 | 0 | 3 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 16 | 0 | 5 | 0 | 4 |
Liberecký | 8 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 14 | 0 | 8 | 1 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 3 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 7 | 0 | 3 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 0 | 8 | 1 | 1 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 10 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 126 | 0 | 48 | 16 | 10 |