30. schůze, 105. hlasování, 26. března 2004, 14:19
V.n.z. o vinohradnictví a vinařství - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 155 | Je třeba: 78
A Ano: 86 | N Ne: 40 | 0 Nepřihlášen: 35 | M Omluven: 10 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- N Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- N Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- M Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Miloslav Ransdorf
- 0 Libor Rouček
- Z Josef Řihák
- A Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- Z Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- N Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- N Jan Mládek
- M Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- M Josef Hojdar
- A Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- 0 Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 František Beneš
- A Petr Bratský
- 0 Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- 0 Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- Z Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- M Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- N Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- N Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
- A Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- M Petr Kott
- Z Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- Z František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- M Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- M Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- N Jaroslav Palas
- N Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- Z Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- N Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Jiří Patočka
- 0 Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- N Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- N Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- A Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- Z Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- Z Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- 0 Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- M Jan Grůza
- N Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- A David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- Z Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Alexander Černý
- A Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 1)
- A Vlastislav Antolák
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 10 | 2 | 6 | 4 | 1 |
Jihočeský | 12 | 4 | 4 | 0 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 6 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 2 | 3 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 12 | 4 | 5 | 3 | 1 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 2 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 7 | 7 | 2 | 5 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 4 | 3 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 4 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 2 | 3 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 3 | 5 | 3 | 1 |
Olomoucký | 12 | 6 | 3 | 1 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 8 | 3 | 1 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 86 | 40 | 35 | 29 | 10 |