27. schůze, 641. hlasování, 23. března 2004, 15:36
V.n.z. o někt. služ. informační společnosti - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 179 | Je třeba: 90
A Ano: 90 | N Ne: 9 | 0 Nepřihlášen: 15 | M Omluven: 6 | Z Zdržel se: 80 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8Z Zdržel se: 15)
- Z Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- Z Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- Z Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- Z Miloslav Ransdorf
- A Libor Rouček
- Z Josef Řihák
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- Z Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 5)
- A Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- Z Josef Hojdar
- Z Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10M Omluven: 3)
- Z František Beneš
- Z Petr Bratský
- A Petra Buzková
- Z Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- Z Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- M Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- M Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- N Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
- M Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Ludmila Brynychová
- N Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- Z Oldřich Němec
- A František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 16N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Marian Bielesz
- Z Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- M Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- N Radim Turek
- Z Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Jiří Patočka
- Z Evžen Snítilý
- Z Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- Z Miroslav Váňa
- A Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Milan Bičík
- A Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11M Omluven: 1)
- Z Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- M Jan Grůza
- Z Michal Hašek
- Z Miloslav Kala
- Z Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- N David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- Z Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- A Alexander Černý
- Z Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- Z Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- 0 Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 8 | 0 | 0 | 15 | 0 |
Jihočeský | 12 | 6 | 1 | 0 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 10 | 1 | 1 | 10 | 3 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 3 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 16 | 1 | 1 | 4 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 1 | 5 | 0 |
Vysočina | 11 | 5 | 0 | 1 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 2 | 2 | 11 | 1 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 1 | 6 | 0 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 90 | 9 | 15 | 80 | 6 |