23. schůze, 838. hlasování, 12. prosince 2003, 14:33
Novela z. o ochraně ovzduší - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 138 | Je třeba: 70
A Ano: 15 | N Ne: 66 | 0 Nepřihlášen: 53 | M Omluven: 9 | Z Zdržel se: 57 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8M Omluven: 3)
- 0 Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- Z Anna Čurdová
- N Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- Z Jiřina Fialová
- Z Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- Z Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- M Miloš Kužvart
- M Pavel Němec
- M Vlasta Parkanová
- Z Miloslav Ransdorf
- N Libor Rouček
- Z Josef Řihák
- 0 Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- 0 Milan Urban
- N Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- N Jan Mládek
- M Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 4Z Zdržel se: 7)
- N Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- Z Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- Z Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- Z Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- 0 Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- Z Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- N Miroslav Pátek
- Z Josef Šenfeld
- N Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 90 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7)
- Z František Beneš
- N Petr Bratský
- N Petra Buzková
- Z Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- N Tomáš Dub
- A Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- Z Svatopluk Karásek
- Z Jan Kavan
- N Tomáš Kladívko
- N Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- Z Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- N Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
- N Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- N Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- N František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7)
- 0 Marian Bielesz
- Z Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- N Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- Z Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- N Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- N Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- Z Antonín Sýkora
- Z Hana Šedivá
- A Radim Turek
- N Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- 0 Robin Böhnisch
- 0 Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- 0 Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- M Jiří Patočka
- M Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- N Pavel Severa
- A Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- 0 Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 80 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- N Marta Bayerová
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- 0 Michal Hašek
- Z Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- Z Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- N Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- 0 Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Vlastislav Antolák
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- N Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 1 | 7 | 4 | 8 | 3 |
Jihočeský | 12 | 0 | 4 | 4 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 0 | 4 | 0 | 7 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 3 | 6 | 5 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 2 | 9 | 7 | 7 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 2 | 4 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 6 | 8 | 2 | 7 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 2 | 3 | 3 | 3 |
Pardubický | 10 | 1 | 5 | 2 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 0 | 4 | 3 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 8 | 10 | 4 | 1 |
Olomoucký | 12 | 2 | 3 | 4 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 5 | 2 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 15 | 66 | 53 | 57 | 9 |