23. schůze, 735. hlasování, 10. prosince 2003, 18:43
V.n.z. o archivnictví a spisové službě
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 140 | Je třeba: 71
A Ano: 46 | N Ne: 65 | 0 Nepřihlášen: 54 | M Omluven: 6 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- N Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- N Jiřina Fialová
- 0 Václav Frank
- N Stanislav Grospič
- N Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- N Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- M Vlasta Parkanová
- A Miloslav Ransdorf
- N Libor Rouček
- N Josef Řihák
- 0 Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- M Milan Urban
- A Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- M Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- Z Ivana Levá
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- N Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- 0 Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- Z Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z František Beneš
- 0 Petr Bratský
- 0 Petra Buzková
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- Z Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- Z Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- N Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- Z Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- A Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Marian Bielesz
- N Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- N Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- N Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- 0 Jaroslav Palas
- N Petr Rafaj
- N Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- A Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Miloslav Kučera
- N Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Jiří Patočka
- M Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- N Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 4)
- N Jitka Gruntová
- N Josef Mandík
- N Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- 0 Milan Bičík
- N Karel Černý
- 0 Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- N Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- 0 Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- 0 Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- Z Jan Škopík
- 0 Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 6 | 9 | 4 | 2 | 2 |
Jihočeský | 12 | 3 | 2 | 5 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 4 | 3 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 3 | 5 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 2 | 12 | 6 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 2 | 4 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 6 | 11 | 3 | 3 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 4 | 2 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 2 | 4 | 4 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 4 | 3 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 10 | 6 | 1 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 3 | 2 | 4 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 5 | 1 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 46 | 65 | 54 | 29 | 6 |