23. schůze, 692. hlasování, 4. prosince 2003, 09:26
Odpovědi členů vlády na písemné interpelace
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 105 | Je třeba: 53
A Ano: 75 | N Ne: 3 | 0 Nepřihlášen: 81 | M Omluven: 14 | Z Zdržel se: 27 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- 0 Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- M Jan Klas
- M Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Miloslav Ransdorf
- Z Libor Rouček
- A Josef Řihák
- Z Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Miroslav Beneš
- 0 Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- A Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5)
- 0 Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- 0 Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- M Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- 0 Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 20 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A František Beneš
- M Petr Bratský
- 0 Petra Buzková
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- M Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- Z Helena Mallotová
- Z Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- 0 Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- A Petr Kott
- Z Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Marian Bielesz
- Z Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- Z Radim Chytka
- 0 Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- 0 Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- A Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- M Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- N Josef Vícha
- 0 Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- M Jiří Patočka
- A Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- 0 Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- M Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- M Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- M Michal Hašek
- M Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Zdeněk Škromach
- Z Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Alexander Černý
- A Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- M Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- M Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- 0 Michaela Šojdrová
- M Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 10 | 0 | 7 | 4 | 2 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 5 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 5 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 8 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 2 | 0 | 16 | 5 | 2 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 8 | 2 | 7 | 5 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 4 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 4 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 0 | 4 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 0 | 12 | 3 | 2 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 75 | 3 | 81 | 27 | 14 |