22. schůze, 446. hlasování, 31. října 2003, 13:59
Novela z. o rozpočtovém určení výnosu daní
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 161 | Je třeba: 81
A Ano: 83 | N Ne: 24 | 0 Nepřihlášen: 31 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 54 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- 0 Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- Z Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- Z Jiřina Fialová
- N Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- M Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Libor Rouček
- A Josef Řihák
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- 0 Milan Urban
- Z Jan Vidím
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- A Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- M Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- M Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- M Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- M Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- Z Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Vlastimil Aubrecht
- N Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- Z Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Ouzký
- N Miroslav Pátek
- Z Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 8)
- Z František Beneš
- 0 Petr Bratský
- Z Petra Buzková
- Z Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- 0 Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- N Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- N Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- Z Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- A Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
- N Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- 0 Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- N Libor Ježek
- Z Petr Kott
- A Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- A František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- 0 Marian Bielesz
- Z Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- N Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- 0 Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- N Martin Říman
- N Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- A Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- 0 Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- N Jiří Patočka
- 0 Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- A Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- M Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- A Pavel Severa
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- A Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- M Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- A Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- A David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Alexander Černý
- A Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- 0 Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 6 | 2 | 9 | 5 | 1 |
Jihočeský | 12 | 5 | 1 | 3 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 3 | 3 | 1 | 3 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 2 | 1 | 5 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 9 | 3 | 5 | 8 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 11 | 4 | 2 | 6 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 1 | 3 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 1 | 0 | 3 | 1 |
Vysočina | 11 | 5 | 1 | 0 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 1 | 3 | 7 | 0 |
Olomoucký | 12 | 5 | 1 | 1 | 5 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 1 | 1 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 83 | 24 | 31 | 54 | 8 |