14. schůze, 221. hlasování, 16. dubna 2003, 15:37
V. n. z. o nabývání a pozbývání stát. občanství
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 154 | Je třeba: 78
A Ano: 114 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 38 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 40 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- 0 Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- A Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Libor Rouček
- A Josef Řihák
- 0 Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- Z Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- Z Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- M Vladimír Špidla
- M Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- 0 Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- 0 Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Ouzký
- 0 Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- A František Beneš
- A Petr Bratský
- Z Petra Buzková
- Z Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- M Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Stanislav Křeček
- Z Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- Z Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- A Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3)
- A Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- A Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- A František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Marian Bielesz
- Z Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- Z Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- 0 Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- M Hana Šedivá
- A Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- 0 Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- Z Jiří Patočka
- 0 Jiří Rusnok
- A Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- 0 Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- A Vladimír Mlynář
- Z Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- A Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- 0 Jaroslav Tvrdík
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- Z Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- A David Šeich
- Z Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Alexander Černý
- Z Pavel Dostál
- M Kateřina Dostálová
- Z Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 11Z Zdržel se: 1)
- A Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 15 | 0 | 4 | 4 | 0 |
Jihočeský | 12 | 4 | 0 | 3 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 10 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 12 | 0 | 5 | 7 | 1 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 13 | 0 | 3 | 6 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 2 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 0 | 4 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 8 | 3 | 2 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 11 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 114 | 0 | 38 | 40 | 8 |