37. schůze, 139. hlasování, 12. prosince 1995, 17:08
Vl.náv.zák.o st.rozpočtu na r.1996
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 178 | Je třeba: 90
A Ano: 19 | N Ne: 128 | 0 Nepřihlášen: 22 | Z Zdržel se: 31 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 16Z Zdržel se: 4)
- N Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- N Jan Decker
- X Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- N Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- N Pavel Seifer
- N Antonín Sochor
- X Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- N Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- X Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 120 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- N Marek Benda
- N Jan Bláha
- N Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- N Jan Černý
- N Václav Frank
- N Josef Janeček
- A Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- N Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- N Jaroslav Sýkora
- 0 Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- 0 Stanislava Bumbová
- N Petra Buzková
- X Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- N Václav Trojan
- N Jan Třebický
- N Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 6N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- N Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- N Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- A René Hába
- N Jiří Haringer
- N Josef Holub
- N Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- N Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- X Vladimír Řezáč
- X František Trnka
- A Jan Vik
- N Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 1N Ne: 180 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- N Stanislav Kozák
- N František Kozel
- N Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- N Libor Novák
- N Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- N Ladislav Rymeš
- X Pavel Severa
- N Jan Stráský
- X Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- N Jaroslav Unger
- X Josef Valenta
- N Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- N Petr Brodský
- X František Brožík
- A Viktor Dobal
- 0 Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- 0 Hana Lagová
- X Jiří Maryt
- N Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- N Miroslav Řezníček
- N Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- X Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 260 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- N Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- X Václav Čundrle
- N Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- N Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- X Antonín Hrazdíra
- X Josef Hurta
- N Jan Jegla
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- X Petr Kavan
- N Robert Kolář
- N Josef Krupík
- N Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- N Jiří Macháček
- X Jaroslav Matějka
- X Dalibor Matulka
- N Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- N Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- N Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- N Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- X Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 1N Ne: 270 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- N Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- N Robert Dostál
- N Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- X František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- N Miroslav Kašpárek
- N Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- N Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- N Ladislav Nedorost
- N Jindřich Němčík
- N Jiří Novák
- N Libor Novák
- N Rudolf Opatřil
- N Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- X Svatomír Recman
- N Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- N Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 16 | 0 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 2 | 12 | 6 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 8 | 3 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 6 | 11 | 2 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 1 | 18 | 2 | 5 | 0 |
Západočeský | 17 | 1 | 10 | 3 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 3 | 26 | 3 | 9 | 0 |
Severomoravský | 35 | 1 | 27 | 3 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 19 | 128 | 22 | 31 | 0 |