37. schůze, 129. hlasování, 12. prosince 1995, 16:55
Vl.náv.zák.o st.rozpočtu na r.1996
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 180 | Je třeba: 91
A Ano: 89 | N Ne: 56 | 0 Nepřihlášen: 20 | Z Zdržel se: 35 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 15N Ne: 6Z Zdržel se: 3)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- A Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- N Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- N Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- N Pavel Seifer
- A Antonín Sochor
- X Marie Stiborová
- N Tomáš Svoboda
- X Radim Špaček
- N Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- A Marek Benda
- N Jan Bláha
- A Ladislav Blažek
- X Ladislav Body
- A Jan Černý
- A Václav Frank
- A Josef Janeček
- N Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- N Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- N Jaroslav Sýkora
- 0 Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- X Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- 0 Stanislava Bumbová
- N Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- X Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- A Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- N Josef Effenberger
- X René Hába
- N Jiří Haringer
- A Josef Holub
- X Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- N Josef Ježek
- A Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- N Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- N Vladimír Řezáč
- X František Trnka
- X Jan Vik
- X Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 15N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- X Stanislav Kozák
- A František Kozel
- N Michal Kraus
- X Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- A Libor Novák
- N Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- N Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- X Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- X Josef Valenta
- N Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- N František Brožík
- N Viktor Dobal
- 0 Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- 0 Hana Lagová
- X Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- N Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- X Oldřich Váca
- X Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 15N Ne: 140 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- X Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- X Václav Čundrle
- N Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- N Václav Grulich
- N Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- X Antonín Hrazdíra
- X Josef Hurta
- N Jan Jegla
- X Jiří Karas
- X Jan Kasal
- A Petr Kavan
- A Robert Kolář
- A Josef Krupík
- N Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- N Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- N Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- X Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- N Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- N Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- X Oldřich Vrcha
- N Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 13N Ne: 150 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- N Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- N Robert Dostál
- N Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- N Marta Hubová
- N František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- N Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- X Petr Nečas
- N Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- N Jiří Novák
- A Libor Novák
- N Rudolf Opatřil
- N Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- A Svatomír Recman
- N Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- N Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- X Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 15 | 6 | 0 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 9 | 5 | 4 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 7 | 2 | 3 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 7 | 2 | 6 | 0 |
Východočeský | 26 | 15 | 4 | 2 | 5 | 0 |
Západočeský | 17 | 8 | 3 | 3 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 15 | 14 | 3 | 9 | 0 |
Severomoravský | 35 | 13 | 15 | 3 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 89 | 56 | 20 | 35 | 0 |