37. schůze, 128. hlasování, 12. prosince 1995, 16:55
Vl.náv.zák.o st.rozpočtu na r.1996
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 180 | Je třeba: 91
A Ano: 82 | N Ne: 75 | 0 Nepřihlášen: 20 | Z Zdržel se: 23 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- 0 Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- N Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- N Stanislav Gross
- X Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- N Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- N Pavel Seifer
- A Antonín Sochor
- N Marie Stiborová
- N Tomáš Svoboda
- X Radim Špaček
- N Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Marek Benda
- N Jan Bláha
- X Ladislav Blažek
- X Ladislav Body
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- A Josef Janeček
- N Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- N Jaroslav Ortman
- A Luděk Rubáš
- N Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- 0 Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Stanislava Bumbová
- N Petra Buzková
- N Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- X Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- X Václav Trojan
- A Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 8N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- N Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- N Josef Effenberger
- N René Hába
- A Jiří Haringer
- A Josef Holub
- A Karel Hrdý
- N Martin Chudoba
- N Josef Ježek
- A Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- X Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- N Vladimír Řezáč
- X František Trnka
- X Jan Vik
- N Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 13N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- X Ota Fejfar
- N Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- A František Kozel
- N Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- N Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- A Libor Novák
- N Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- N Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- A Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- N Jaroslav Unger
- X Josef Valenta
- N Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- N František Brožík
- N Viktor Dobal
- 0 Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- 0 Hana Lagová
- N Jiří Maryt
- N Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- N Miroslav Řezníček
- N Tomáš Štěrba
- X Oldřich Váca
- N Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 15N Ne: 160 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- X Stanislav Bělehrádek
- N Jiří Bílý
- N Vojtěch Čechák
- X Václav Čundrle
- X Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- N Václav Grulich
- N Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- N Antonín Hrazdíra
- N Josef Hurta
- A Jan Jegla
- X Jiří Karas
- N Jan Kasal
- N Petr Kavan
- A Robert Kolář
- A Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- N Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- X Jiří Macháček
- N Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- N Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- X Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- X Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- X Oldřich Vrcha
- N Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 16N Ne: 140 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- X Robert Dostál
- N Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- N Marta Hubová
- N František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- N Miroslav Kašpárek
- N Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- N Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- N Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- N Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- A Jiří Novák
- A Libor Novák
- N Rudolf Opatřil
- N Jaroslav Palas
- X Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- N Svatomír Recman
- N Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- N Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 9 | 1 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 9 | 7 | 4 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 4 | 3 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 8 | 9 | 2 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 13 | 9 | 2 | 2 | 0 |
Západočeský | 17 | 6 | 7 | 3 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 15 | 16 | 2 | 8 | 0 |
Severomoravský | 35 | 16 | 14 | 3 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 82 | 75 | 20 | 23 | 0 |