37. schůze, 118. hlasování, 12. prosince 1995, 16:44
Vl.náv.zák.o st.rozpočtu na r.1996
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 180 | Je třeba: 91
A Ano: 152 | N Ne: 10 | 0 Nepřihlášen: 20 | Z Zdržel se: 18 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 20N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- A Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- N Oldřich Kužílek
- X Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- A Antonín Sochor
- A Marie Stiborová
- X Tomáš Svoboda
- X Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 15N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Marek Benda
- A Jan Bláha
- A Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- A Jan Černý
- A Václav Frank
- A Josef Janeček
- N Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- X Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- X Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- 0 Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- 0 Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- X Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 13N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- N Josef Effenberger
- X René Hába
- 0 Jiří Haringer
- N Josef Holub
- N Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- A Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- X Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- A Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 21N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- A František Kozel
- A Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- A Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- A Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- A Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- X Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- X Petr Brodský
- A František Brožík
- X Viktor Dobal
- 0 Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- 0 Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- X Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 33N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- A Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- X Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- A Jan Jegla
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- X Petr Kavan
- X Robert Kolář
- A Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- X Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 310 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- A Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- X František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- A Jiří Novák
- A Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 20 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 15 | 1 | 4 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 9 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 13 | 4 | 3 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 21 | 2 | 2 | 1 | 0 |
Západočeský | 17 | 10 | 1 | 3 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 33 | 1 | 2 | 5 | 0 |
Severomoravský | 35 | 31 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 152 | 10 | 20 | 18 | 0 |