6. schůze, 176. hlasování, 17. října 2002, 09:42
Inf.vlády o důsledcích povodní v srpnu 2002
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 153 | Je třeba: 77
A Ano: 120 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 39 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 31 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- A Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- M Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- Z Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- A Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Miloslav Ransdorf
- A Libor Rouček
- A Josef Řihák
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- 0 Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- M Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jiří Bílý
- 0 Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- M Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- 0 Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 160 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A František Beneš
- 0 Petr Bratský
- Z Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- M Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- A Vladimír Říha
- M Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2)
- A Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- A Petr Kott
- A Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 190 Nepřihlášen: 4)
- A Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- 0 Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- 0 Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- A Jiří Patočka
- 0 Jiří Rusnok
- A Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Jitka Gruntová
- 0 Josef Mandík
- A Radko Martínek
- A Vladimír Mlynář
- Z Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- 0 Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- A Karel Černý
- Z Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- M Jaroslav Tvrdík
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- 0 Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- Z Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- A David Šeich
- Z Zdeněk Škromach
- Z Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Alexander Černý
- A Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- 0 Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- 0 Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- M Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- Z Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 14 | 0 | 3 | 5 | 1 |
Jihočeský | 12 | 4 | 0 | 3 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 6 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 16 | 0 | 5 | 2 | 2 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 19 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 2 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 1 | 2 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 1 | 3 | 6 | 0 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 5 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 120 | 2 | 39 | 31 | 8 |