34. schůze, 174. hlasování, 28. září 1995, 12:14
Vl.náv.zák. o nezisk.práv.osobách a daních h
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 113 | Je třeba: 57
A Ano: 3 | N Ne: 85 | 0 Nepřihlášen: 87 | Z Zdržel se: 25 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 130 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- 0 Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- 0 Jan Decker
- N Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- 0 Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- X Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- N Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- X Antonín Sochor
- 0 Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- 0 Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 5)
- N Marek Benda
- X Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- N Jan Černý
- N Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- X Jaroslav Sýkora
- X Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- 0 Stanislava Bumbová
- N Petra Buzková
- N Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- X Jan Třebický
- N Jiří Vačkář
- N Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (N Ne: 110 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- X Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- N Květoslava Čelišová
- 0 Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- N René Hába
- N Jiří Haringer
- N Josef Holub
- N Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- N Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- X Richard Mandelík
- N Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- N František Trnka
- X Jan Vik
- N Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (N Ne: 150 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- X Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- N Stanislav Kozák
- N František Kozel
- N Michal Kraus
- X Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- N Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- N Hana Orgoníková
- 0 Stanislav Pěnička
- N Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- N Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (N Ne: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- N Petr Brodský
- X František Brožík
- N Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- X Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- X Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 160 Nepřihlášen: 18Z Zdržel se: 7)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- N Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- X Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- 0 Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- X Jan Jegla
- N Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- X Petr Kavan
- N Robert Kolář
- N Josef Krupík
- N Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- N Jiří Macháček
- 0 Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- 0 Gerta Mazalová
- 0 Ludvík Motyčka
- N Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- 0 Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- 0 Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- X Oldřich Vrcha
- X Jozef Wagner
- 0 Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 2N Ne: 100 Nepřihlášen: 22Z Zdržel se: 1)
- 0 Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- 0 Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- 0 Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- N Miroslav Kašpárek
- 0 Václav Klučka
- 0 Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- 0 Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- N Kateřina Lojdová
- 0 Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- N Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- N Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- 0 František Pluhař
- 0 Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- 0 Jaromír Šimánek
- 0 Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- 0 Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 13 | 9 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 1 | 6 | 10 | 5 | 0 |
Jihočeský | 13 | 0 | 6 | 6 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 0 | 11 | 8 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 0 | 15 | 9 | 2 | 0 |
Západočeský | 17 | 0 | 8 | 5 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 0 | 16 | 18 | 7 | 0 |
Severomoravský | 35 | 2 | 10 | 22 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 3 | 85 | 87 | 25 | 0 |