34. schůze, 154. hlasování, 28. září 1995, 09:43
Odpovědi na interpelace
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 112 | Je třeba: 57
A Ano: 49 | N Ne: 21 | 0 Nepřihlášen: 88 | Z Zdržel se: 42 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 2)
- N Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- 0 Jan Decker
- N Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- X Petr Koháček
- X Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- A Antonín Sochor
- 0 Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- 0 Vratislav Votava
- 0 Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 5)
- X Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- 0 Jan Černý
- A Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- 0 Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- X Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- 0 Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- X Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- 0 Stanislava Bumbová
- X Petra Buzková
- N Jiří Hájek
- 0 Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- 0 Jan Třebický
- X Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 4)
- X Vladimír Budinský
- X Miroslav Čapek
- X Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- 0 René Hába
- 0 Jiří Haringer
- N Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- 0 Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- 0 Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 8)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- X Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- X Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- A Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- 0 Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- X Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- X Hana Tomanová
- X Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- X Jan Vraný
- 0 Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1)
- A Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- N Petr Brodský
- 0 František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- 0 Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- 0 Hana Lagová
- X Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- 0 Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 30 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 9)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- N Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- X Petr Kavan
- 0 Robert Kolář
- 0 Josef Krupík
- X Jan Kryčer
- N Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- X Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- X Ludvík Motyčka
- X Jan Navrátil
- 0 Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- X Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- X Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- X Jozef Wagner
- 0 Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 11)
- X Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- X Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- 0 Marta Hubová
- X František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- X Václav Klučka
- 0 Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- 0 Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- 0 Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- N Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- 0 Josef Pavela
- X Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- 0 Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- X Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- 0 Pavel Šafařík
- X Jaromír Šimánek
- X Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 5 | 11 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 6 | 1 | 10 | 5 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 1 | 7 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 2 | 12 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 5 | 2 | 11 | 8 | 0 |
Západočeský | 17 | 4 | 3 | 9 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 13 | 3 | 16 | 9 | 0 |
Severomoravský | 35 | 8 | 4 | 12 | 11 | 0 |
Celkem | 200 | 49 | 21 | 88 | 42 | 0 |