34. schůze, 148. hlasování, 27. září 1995, 19:01
Náv. zák. o volbách do Parlamentu ČR
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 167 | Je třeba: 84
A Ano: 116 | N Ne: 7 | 0 Nepřihlášen: 33 | Z Zdržel se: 44 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 140 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- X Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- X Jiří Payne
- X Pavel Seifer
- A Antonín Sochor
- 0 Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- X Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- A Marek Benda
- X Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- X Ladislav Body
- A Jan Černý
- X Václav Frank
- A Josef Janeček
- A Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- 0 Jaroslav Sýkora
- X Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 9N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
- X Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- X Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- A Karel Mach
- N Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- X Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 13N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Vladimír Budinský
- X Miroslav Čapek
- X Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- A René Hába
- A Jiří Haringer
- A Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- A Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- X Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- N Jan Vik
- N Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 15N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- X Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- X Stanislav Kozák
- A František Kozel
- A Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- A Jan Stráský
- X Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- N Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- X František Brožík
- A Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- X Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- X Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- X Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 22N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 10)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- N Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- X Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- A Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- A Jan Kasal
- X Petr Kavan
- A Robert Kolář
- A Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- X Jiří Macháček
- X Jaroslav Matějka
- X Dalibor Matulka
- X Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- X Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- X Dalibor Štambera
- X Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- N Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 220 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- A Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- 0 Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- X František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- X Václav Klučka
- 0 Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- A Jiří Novák
- A Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- 0 Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- X Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 14 | 0 | 4 | 6 | 0 |
Středočeský | 22 | 11 | 0 | 5 | 6 | 0 |
Jihočeský | 13 | 9 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 13 | 3 | 3 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 15 | 1 | 5 | 5 | 0 |
Západočeský | 17 | 10 | 0 | 2 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 22 | 2 | 7 | 10 | 0 |
Severomoravský | 35 | 22 | 0 | 7 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 116 | 7 | 33 | 44 | 0 |