34. schůze, 70. hlasování, 27. září 1995, 15:59
Zák. o lidovém hlasování
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 144 | Je třeba: 121
A Ano: 59 | N Ne: 76 | 0 Nepřihlášen: 56 | Z Zdržel se: 9 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- X Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- 0 Jan Decker
- A Václav Exner
- X Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- 0 Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- N Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- N Antonín Sochor
- 0 Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- 0 Vratislav Votava
- 0 Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- N Marek Benda
- A Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- N Josef Janeček
- N Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- X Václav Krása
- X Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- N Vladimír Šuman
- N Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Stanislava Bumbová
- X Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- N Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- 0 Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- X Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- N Josef Effenberger
- N René Hába
- N Jiří Haringer
- N Josef Holub
- N Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- N Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- A Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 8N Ne: 90 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- 0 Vlastimil Doubrava
- N Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- N František Kozel
- A Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- 0 Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- X Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- A Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 3)
- 0 Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- N Petr Brodský
- A František Brožík
- N Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- A Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 15N Ne: 150 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- N Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- A Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Petr Kavan
- N Robert Kolář
- N Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- 0 Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- N Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- X Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 8N Ne: 140 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 1)
- A Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- N Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- N Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- 0 Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- X Kateřina Lojdová
- 0 Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- N Jindřich Němčík
- N Jiří Novák
- N Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- 0 Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 9 | 9 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 8 | 8 | 4 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 5 | 4 | 3 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 5 | 9 | 7 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 8 | 9 | 8 | 1 | 0 |
Západočeský | 17 | 6 | 8 | 3 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 15 | 15 | 10 | 1 | 0 |
Severomoravský | 35 | 8 | 14 | 12 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 59 | 76 | 56 | 9 | 0 |