25. schůze, 236. hlasování, 20. května 1998, 17:57
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 150 | Je třeba: 76
A Ano: 86 | N Ne: 7 | 0 Nepřihlášen: 50 | Z Zdržel se: 57 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- Z Jaroslav Bašta
- A Eduard Bureš
- A Petra Buzková
- 0 František Čech
- Z Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- 0 Petr Hulinský
- 0 Tomáš Kladívko
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- A Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- 0 Igor Němec
- A Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- Z Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 6)
- A Jan Bláha
- 0 Jan Černý
- Z Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- A Václav Hrubý
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- A Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- Z Libor Kudláček
- 0 Karel Machovec
- A Jaroslav Maňásek
- Z Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- 0 Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- Z Jitka Kupčová
- Z Jaroslav Novák
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Pavel Pešek
- 0 Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- Z Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 4)
- 0 Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Holub
- Z Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Jaroslav Melichar
- A Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- A František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- 0 Oldřich Vojíř
- A Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 12)
- Z Drahoslava Bartošková
- Z Rostislav Čevela
- Z Zdeňka Horníková
- A Ondřej Huml
- A František Kozel
- A Michal Kraus
- Z Miloslav Kučera
- 0 Dušan Kulka
- Z Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- Z Josef Mandík
- A Jana Marcová - Petrová
- A Václav Nájemník
- A František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- 0 Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Jan Stráský
- Z Alena Svobodová
- Z Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- Z Pavel Bratinka
- A František Brožík
- 0 Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- Z Karel Mach
- 0 Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- N Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- A František Šnajdauf
- A Rudolf Tomíček
- Z Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- Z Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 24N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 7)
- Z Libor Ambrozek
- A Vladimír Bartoš
- 0 Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Borák
- Z Vladimír Cisár
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- A Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- A Milan Kynčl
- N Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- A Josef Molín
- A Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- 0 Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- Z Martin Přibáň
- 0 Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 12)
- Z Marek Benda
- A Jiří Černota
- Z Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A František Chobot
- 0 Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- 0 Daniel Kroupa
- 0 Ivan Langer
- 0 Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- Z Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- Z Jiří Novák
- 0 Jaroslav Palas
- Z Luděk Polášek
- 0 Vladimír Procházka
- A Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- Z Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- A Josef Ullmann
- 0 Jan Vik
- N Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 1 | 7 | 4 | 0 |
Středočeský | 21 | 7 | 0 | 8 | 6 | 0 |
Jihočeský | 14 | 6 | 0 | 3 | 5 | 0 |
Severočeský | 20 | 7 | 0 | 9 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 11 | 0 | 3 | 12 | 0 |
Západočeský | 18 | 6 | 1 | 4 | 7 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 24 | 4 | 6 | 7 | 0 |
Severomoravský | 36 | 13 | 1 | 10 | 12 | 0 |
Celkem | 200 | 86 | 7 | 50 | 57 | 0 |