23. schůze, 178. hlasování, 2. dubna 1998, 12:00
Nov.zák.o sdružování v polit.stranách-Krásat
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 125 | Je třeba: 63
A Ano: 96 | N Ne: 3 | 0 Nepřihlášen: 75 | Z Zdržel se: 26 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 130 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1)
- A Jaroslav Bašta
- A Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- 0 František Čech
- A Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- 0 Petr Hulinský
- 0 Tomáš Kladívko
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- A Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- A Igor Němec
- A Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- 0 Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- 0 Jan Bláha
- 0 Jan Černý
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Václav Hrubý
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- 0 Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Libor Kudláček
- A Karel Machovec
- 0 Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Jan Vidím
- A Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- 0 Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- Z Jaroslav Novák
- 0 Vlasta Parkanová
- A Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- Z Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- 0 Josef Holub
- A Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- A Robert Kopecký
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- 0 Stanislav Pěnička
- A Jiří Skalický
- Z Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- A František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- A Oldřich Vojíř
- A Jozef Wagner
- 0 Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- 0 Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- A Zdeňka Horníková
- 0 Ondřej Huml
- 0 František Kozel
- A Michal Kraus
- 0 Miloslav Kučera
- A Dušan Kulka
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- Z Josef Mandík
- 0 Jana Marcová - Petrová
- 0 Václav Nájemník
- A František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- A Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- A Pavel Bratinka
- 0 František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- A Michael Kuneš
- A Karel Mach
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- A František Šnajdauf
- A Rudolf Tomíček
- Z Miroslav Vacek
- 0 Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 19N Ne: 10 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 6)
- A Libor Ambrozek
- 0 Vladimír Bartoš
- A Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Borák
- 0 Vladimír Cisár
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- A Jan Grůza
- Z Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- A Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- Z Tomáš Květák
- 0 Milan Kynčl
- A Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- 0 Josef Molín
- A Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- 0 Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- 0 Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- 0 Martin Přibáň
- Z Laura Rajsiglová
- 0 Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- A Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 18Z Zdržel se: 4)
- 0 Marek Benda
- A Jiří Černota
- 0 Pavel Dostál
- 0 Eva Fischerová
- 0 Vavřinec Fójcik
- 0 Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A František Chobot
- 0 Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- 0 Daniel Kroupa
- A Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- A Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- A Jiří Novák
- 0 Jaroslav Palas
- 0 Luděk Polášek
- 0 Vladimír Procházka
- N Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- A Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- 0 Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 0 | 10 | 1 | 0 |
Středočeský | 21 | 12 | 0 | 7 | 2 | 0 |
Jihočeský | 14 | 8 | 0 | 5 | 1 | 0 |
Severočeský | 20 | 8 | 0 | 8 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 15 | 0 | 8 | 3 | 0 |
Západočeský | 18 | 9 | 0 | 4 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 19 | 1 | 15 | 6 | 0 |
Severomoravský | 36 | 12 | 2 | 18 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 96 | 3 | 75 | 26 | 0 |