23. schůze, 163. hlasování, 2. dubna 1998, 11:37
Volba členů Vyšetř. komise PS
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 148 | Je třeba: 75
A Ano: 97 | N Ne: 13 | 0 Nepřihlášen: 52 | Z Zdržel se: 38 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- A Jaroslav Bašta
- 0 Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- 0 František Čech
- A Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- 0 Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- 0 Zdeněk Krampera
- Z Oldřich Kužílek
- Z Ivan Mašek
- Z Igor Němec
- 0 Jaroslav Orel
- Z Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- 0 Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- N Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3)
- 0 Jan Bláha
- 0 Jan Černý
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- N Václav Hrubý
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- 0 Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- Z Václav Krása
- 0 Libor Kudláček
- A Karel Machovec
- 0 Jaroslav Maňásek
- 0 Hana Škorpilová
- A Rudolf Šmucr
- N Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Jan Vidím
- N Jindřich Vodička
- A Petr Zajíc
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- Z Jaroslav Novák
- 0 Vlasta Parkanová
- A Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- N Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Holub
- A Josef Houzák
- A Vlasta Hrůzová
- A Robert Kopecký
- 0 Vladimír Laštůvka
- N Jaroslav Melichar
- Z Stanislav Pěnička
- Z Jiří Skalický
- A Miroslav Sládek
- A Martin Smetana
- A František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- Z Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- 0 Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 14N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- Z Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Ondřej Huml
- 0 František Kozel
- A Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- A Dušan Kulka
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- A Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- N Jana Marcová - Petrová
- 0 Václav Nájemník
- Z František Novák
- A Radomíra Nývltová
- 0 Hana Orgoníková
- A Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- N Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- A Pavel Bratinka
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- A Karel Mach
- A Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- Z František Šnajdauf
- A Rudolf Tomíček
- A Miroslav Vacek
- Z Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 230 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 11)
- A Libor Ambrozek
- 0 Vladimír Bartoš
- 0 Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- Z Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- Z Tomáš Květák
- Z Milan Kynčl
- 0 Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- 0 Josef Molín
- A Dušan Navrátil
- Z Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- Z Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- 0 Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- Z Martin Přibáň
- A Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- 0 Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 20N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 8)
- Z Marek Benda
- A Jiří Černota
- A Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A František Chobot
- Z Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kapoun
- N Václav Klaus
- 0 Daniel Kroupa
- Z Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- A Petr Nečas
- 0 Jindřich Nehera
- Z Jiří Novák
- A Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- A Vladimír Procházka
- A Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- Z Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- Z Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 4 | 8 | 4 | 0 |
Středočeský | 21 | 5 | 3 | 10 | 3 | 0 |
Jihočeský | 14 | 8 | 0 | 4 | 2 | 0 |
Severočeský | 20 | 9 | 3 | 5 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 14 | 2 | 8 | 2 | 0 |
Západočeský | 18 | 10 | 0 | 3 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 23 | 0 | 7 | 11 | 0 |
Severomoravský | 36 | 20 | 1 | 7 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 97 | 13 | 52 | 38 | 0 |