23. schůze, 96. hlasování, 26. března 1998, 15:35
Procedurální návrh
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 129 | Je třeba: 65
A Ano: 51 | N Ne: 62 | 0 Nepřihlášen: 71 | Z Zdržel se: 16 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- 0 Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- N Petra Buzková
- 0 František Čech
- 0 Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- 0 Petr Hulinský
- 0 Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- Z Květoslava Kořínková
- A Zdeněk Krampera
- A Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- 0 Igor Němec
- A Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- Z Michal Prokop
- N Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1)
- A Jan Bláha
- 0 Jan Černý
- 0 Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- N Václav Hrubý
- A Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- Z Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- A Libor Kudláček
- 0 Karel Machovec
- 0 Jaroslav Maňásek
- 0 Hana Škorpilová
- A Rudolf Šmucr
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Jan Vidím
- N Jindřich Vodička
- A Petr Zajíc
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- Z Jitka Kupčová
- A Jaroslav Novák
- 0 Vlasta Parkanová
- N Pavel Pešek
- N Václav Svoboda
- N Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- N Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 2)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- N Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- N Josef Holub
- Z Josef Houzák
- A Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- 0 Vladimír Laštůvka
- N Jaroslav Melichar
- 0 Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- A Miroslav Sládek
- A Martin Smetana
- Z František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- 0 Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- N Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- N Drahoslava Bartošková
- Z Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- N Ondřej Huml
- 0 František Kozel
- 0 Michal Kraus
- N Miloslav Kučera
- 0 Dušan Kulka
- Z Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- A Pavel Maixner
- N Josef Mandík
- A Jana Marcová - Petrová
- 0 Václav Nájemník
- N František Novák
- A Radomíra Nývltová
- N Hana Orgoníková
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Jan Stráský
- 0 Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- A Pavel Bratinka
- A František Brožík
- N Milan Ekert
- 0 Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- A Karel Mach
- Z Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- N Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- A František Šnajdauf
- N Rudolf Tomíček
- A Miroslav Vacek
- 0 Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- A Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 130 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 3)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Vladimír Bartoš
- 0 Vlastimil Bařinka
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- A Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Robert Kolář
- Z Jan Kostrhun
- N Pavel Kováčik
- 0 Tomáš Květák
- N Milan Kynčl
- N Dalibor Matulka
- 0 Miloš Melčák
- A Josef Molín
- Z Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- N Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- 0 Martin Přibáň
- A Laura Rajsiglová
- N Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- 0 Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 10N Ne: 120 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2)
- A Marek Benda
- N Jiří Černota
- N Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- Z Vavřinec Fójcik
- N Jana Gavlasová
- 0 Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- A František Chobot
- 0 Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- 0 Daniel Kroupa
- N Ivan Langer
- A Milan Loukota
- N Antonín Macháček
- A Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- 0 Jiří Novák
- 0 Jaroslav Palas
- N Luděk Polášek
- A Vladimír Procházka
- N Miloslav Ransdorf
- N Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- 0 Josef Ullmann
- A Jan Vik
- N Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 10 | 6 | 2 | 0 |
Středočeský | 21 | 5 | 4 | 11 | 1 | 0 |
Jihočeský | 14 | 2 | 7 | 3 | 2 | 0 |
Severočeský | 20 | 3 | 4 | 11 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 5 | 9 | 9 | 3 | 0 |
Západočeský | 18 | 8 | 3 | 6 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 12 | 13 | 13 | 3 | 0 |
Severomoravský | 36 | 10 | 12 | 12 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 51 | 62 | 71 | 16 | 0 |