20. schůze, 246. hlasování, 13. února 1998, 10:18
Nov. zákona o stavebním řádu
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 171 | Je třeba: 86
A Ano: 99 | N Ne: 33 | 0 Nepřihlášen: 29 | Z Zdržel se: 39 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- A Jaroslav Bašta
- A Eduard Bureš
- A Petra Buzková
- A František Čech
- N Václav Exner
- Z Andrej Gjurič
- A Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- N Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- Z Igor Němec
- A Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- Z Michal Prokop
- 0 Petr Šimůnek
- Z Miroslav Tyl
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- A Jan Bláha
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- A Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- A Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- Z Libor Kudláček
- 0 Michal Lobkowicz
- A Karel Machovec
- 0 Jaroslav Maňásek
- N Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- Z Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jan Vidím
- Z Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- Z Jaroslav Novák
- 0 Vlasta Parkanová
- A Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Jan Třebický
- A Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- 0 Vladimír Budinský
- N Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- N Josef Holub
- N Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- A Vladimír Laštůvka
- Z Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- Z Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- A František Španbauer
- A Pavel Tollner
- 0 Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 11N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- A Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- Z Ondřej Huml
- A František Kozel
- 0 Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- Z Dušan Kulka
- Z Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- N Josef Mandík
- Z Jana Marcová - Petrová
- Z Václav Nájemník
- A František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- A Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- Z Jan Stráský
- N Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- Z Pavel Bratinka
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- A Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- N Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- 0 František Šnajdauf
- A Rudolf Tomíček
- N Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 23N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 8)
- A Libor Ambrozek
- 0 Vladimír Bartoš
- Z Vlastimil Bařinka
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- N Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- 0 Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- N Pavel Kováčik
- Z Tomáš Květák
- Z Milan Kynčl
- N Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- 0 Josef Molín
- Z Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- 0 Martin Přibáň
- Z Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 21N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- N Marek Benda
- A Jiří Černota
- A Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- N Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A František Chobot
- A Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- 0 Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- N Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- A Jiří Novák
- A Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- A Vladimír Procházka
- N Miloslav Ransdorf
- N Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- N Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 4 | 2 | 5 | 0 |
Středočeský | 21 | 8 | 4 | 4 | 5 | 0 |
Jihočeský | 14 | 10 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Severočeský | 20 | 5 | 5 | 6 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 11 | 4 | 3 | 8 | 0 |
Západočeský | 18 | 8 | 2 | 4 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 23 | 5 | 5 | 8 | 0 |
Severomoravský | 36 | 21 | 7 | 4 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 99 | 33 | 29 | 39 | 0 |