20. schůze, 94. hlasování, 11. února 1998, 14:17
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 172 | Je třeba: 87
A Ano: 92 | N Ne: 60 | 0 Nepřihlášen: 28 | Z Zdržel se: 20 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Jaroslav Bašta
- A Eduard Bureš
- A Petra Buzková
- N František Čech
- N Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- Z Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- N Zdeněk Krampera
- N Oldřich Kužílek
- Z Ivan Mašek
- A Igor Němec
- 0 Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- Z Michal Prokop
- N Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1)
- Z Jan Bláha
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- 0 Ivan Kočárník
- A Jan Koucký
- 0 Václav Krása
- N Libor Kudláček
- 0 Michal Lobkowicz
- N Karel Machovec
- 0 Jaroslav Maňásek
- 0 Hana Škorpilová
- N Rudolf Šmucr
- A Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Jan Vidím
- A Jindřich Vodička
- N Petr Zajíc
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- N Jitka Kupčová
- N Jaroslav Novák
- A Vlasta Parkanová
- A Pavel Pešek
- Z Václav Svoboda
- Z Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 4)
- A Vladimír Budinský
- N Květoslava Čelišová
- A Petr Čermák
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- 0 Josef Holub
- N Josef Houzák
- N Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- N Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- A Stanislav Pěnička
- A Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- N Martin Smetana
- N František Španbauer
- A Pavel Tollner
- A Oldřich Vojíř
- N Jozef Wagner
- N Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- 0 Drahoslava Bartošková
- N Rostislav Čevela
- A Zdeňka Horníková
- Z Ondřej Huml
- Z František Kozel
- 0 Michal Kraus
- N Miloslav Kučera
- N Dušan Kulka
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- N Pavel Maixner
- N Josef Mandík
- A Jana Marcová - Petrová
- A Václav Nájemník
- A František Novák
- N Radomíra Nývltová
- Z Hana Orgoníková
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Jan Stráský
- N Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Pavel Bratinka
- Z František Brožík
- 0 Tomáš Březina
- Z Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- N Michael Kuneš
- N Karel Mach
- N Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Anna Röschová
- A Jan Ruml
- Z Rudolf Tomíček
- N Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
- N Petr Vrzáň
- N Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 23N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Libor Ambrozek
- A Vladimír Bartoš
- A Vlastimil Bařinka
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Borák
- Z Vladimír Cisár
- N Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- A Robert Kolář
- N Jan Kostrhun
- N Pavel Kováčik
- Z Tomáš Květák
- Z Milan Kynčl
- N Dalibor Matulka
- 0 Miloš Melčák
- A Josef Molín
- N Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- 0 Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Martin Přibáň
- N Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- N Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 20N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Marek Benda
- A Jiří Černota
- N Pavel Dostál
- N Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- N Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A František Chobot
- A Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- A Daniel Kroupa
- A Ivan Langer
- N Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- A Petr Nečas
- N Jindřich Nehera
- A Jiří Novák
- A Jaroslav Palas
- Z Luděk Polášek
- A Vladimír Procházka
- N Miloslav Ransdorf
- N Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- A Josef Ullmann
- N Jan Vik
- N Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 14 | 5 | 1 | 4 | 0 |
Středočeský | 21 | 6 | 5 | 9 | 1 | 0 |
Jihočeský | 14 | 6 | 5 | 1 | 2 | 0 |
Severočeský | 20 | 7 | 9 | 4 | 0 | 0 |
Východočeský | 26 | 10 | 9 | 4 | 3 | 0 |
Západočeský | 18 | 6 | 6 | 2 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 23 | 12 | 3 | 3 | 0 |
Severomoravský | 36 | 20 | 9 | 4 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 92 | 60 | 28 | 20 | 0 |