Sobota 9. února 2008

 

(11.17 hodin)

Předseda PSP Miloslav Vlček: Vážené kolegyně, vážení kolegové, prodlužuji přestávku do 11.45 hodin na žádost poslaneckého klubu sociální demokracie. Sejdeme se v 11.45 hodin.

 

(11.45 hodin)

Předseda PSP Miloslav Vlček: Vážené kolegyně, vážení kolegové, prodlužuji přestávku do 13 hodin. Spojíme přestávku s obědem a ve 13 hodin se tady sejdeme a budeme pokračovat třetím kolem.

 

(13.02 hodin)

Předseda PSP Miloslav Vlček: Vážené kolegyně, vážení kolegové, vyhlašuji přestávku do 13.45 hodin na žádost senátorského klubu ODS. Sejdeme se ve 13.45 hodin.

 

(Jednání pokračovalo ve 13.49 hodin.)

 

Předseda PSP Miloslav Vlček: Vážené senátorky, vážené poslankyně, vážení senátoři, vážení poslanci, vážení členové vlády, milí hosté, budeme pokračovat v naší přerušené schůzi.

Nyní přistoupíme ke třetímu kolu volby. Připomínám, že ve třetím kole je zvolen kandidát, který získal nadpoloviční většinu hlasů přítomných senátorů a poslanců.

Chci vás informovat o tom, že účelem naší společné schůze je v souladu s ústavou zvolení prezidenta republiky.

Ve třetím kole první volby se zjišťuje počet přítomných poslanců a senátorů. Takto zjištěný počet přítomných poslanců a senátorů musí platit pro celé třetí kolo první volby.

Prosím, aby byl zjištěn počet přítomných senátorů a poslanců.

***


Související odkazyPřihlásit/registrovat se do ISP