5. schůze, 190. hlasování, 21. října 1998, 11:16:00
Pozastavení usnesení Měst.zastup. v Blatné
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 175 | Je třeba: 88
A Ano: 113 | N Ne: 43 | 0 Nepřihlášen: 25 | Z Zdržel se: 19 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- A Jaroslav Bašta
- A Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- 0 Ivan David
- N Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- A Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- 0 Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- A Karel Šplíchal
- 0 Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- A Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 19N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
- A Petr Bendl
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- Z Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- Z Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 10N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- A Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- N Libor Ježek
- N Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- A František Španbauer
- N Martin Starec
- N Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 13N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- Z Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- A Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- A Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- Z Evžen Snítilý
- A Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- A Alena Svobodová
- A Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 12N Ne: 3)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 21N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- N Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- A Karel Černý
- 0 Vladimír Cisár
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- Z Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- 0 Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Pavel Kováčik
- Z Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- N Jaromír Schling
- A Olga Sehnalová
- A Ladislav Skopal
- A Zdeněk Škromach
- A Bohuslav Sobotka
- A Michaela Šojdrová
- A Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- 0 Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 22N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- N Marek Benda
- A František Chobot
- A Radim Chytka
- A Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- N Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- N František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Pavel Šafařík
- A Karel Sehoř
- A Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- Z Miroslava Vlčková
- 0 Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 9 | 6 | 5 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 19 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Jihočeský | 15 | 7 | 2 | 4 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 10 | 9 | 2 | 1 | 0 |
Východočeský | 25 | 13 | 6 | 4 | 2 | 0 |
Západočeský | 15 | 12 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 21 | 8 | 6 | 5 | 0 |
Severomoravský | 38 | 22 | 8 | 4 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 113 | 43 | 25 | 19 | 0 |