5. schůze, 61. hlasování, 15. října 1998, 15:30:00
Nov.zák.o platech představitelů stát.moci
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 180 | Je třeba: 91
A Ano: 139 | N Ne: 30 | 0 Nepřihlášen: 20 | Z Zdržel se: 11 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 15N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Jaroslav Bašta
- 0 Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- N Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- A Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- A Karel Šplíchal
- 0 Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- A Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 17N Ne: 4Z Zdržel se: 1)
- A Petr Bendl
- A Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- Z Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- N František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- Z Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 18N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- A Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- A František Španbauer
- A Martin Starec
- N Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 17N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- A Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- A Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- A Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- Z Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Alena Svobodová
- A Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 12N Ne: 3)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- A František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 26N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- N Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Karel Černý
- 0 Vladimír Cisár
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- N Jan Grůza
- Z Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- 0 František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Jaromír Schling
- A Olga Sehnalová
- N Ladislav Skopal
- A Zdeněk Škromach
- N Bohuslav Sobotka
- N Michaela Šojdrová
- A Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 27N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Marek Benda
- A František Chobot
- A Radim Chytka
- 0 Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- A Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- A František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- N Pavel Šafařík
- A Karel Sehoř
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 15 | 3 | 3 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 17 | 4 | 0 | 1 | 0 |
Jihočeský | 15 | 7 | 2 | 3 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 18 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Východočeský | 25 | 17 | 1 | 6 | 1 | 0 |
Západočeský | 15 | 12 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 26 | 9 | 4 | 1 | 0 |
Severomoravský | 38 | 27 | 7 | 2 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 139 | 30 | 20 | 11 | 0 |